Catalogue of cloud services of Gov cloud SR
V1.0 Beta

Service provider

Provider  
   IBM Slovakia
company ID  
   31 337 147
Address 1  
  Krasovského 14
Address 2  
  
Town  
  Bratislava
ZIP  
  851 01
Phone  
  +421 2 495 411 11
Mobil   
  
email  
  ivan.malik@sk.ibm
Description/commnets  
  
  

Cloud zervices of
Total Records: 19
 


212 PaaS U1

Cloud Object Storage


IBM Slovakia
Vyberte si úrovne úložiska na základe predpokladaného používania dát. Aplikácia Smart Tier poskytuje automatickú optimalizáciu nákladov pre akékoľvek vaše pracovné zaťaženie, najmä pokiaľ ide o meniace sa alebo neznáme vzory údajov. Pre známe vzory použitia ponúkame Standard, Vault a Cold Vault pre aktívne, menej aktívne a studené pracovné zaťaženia. Pre zriedka používané údaje, ktoré si vyžadujú dlhodobé uchovanie, jednoducho nastavte pravidlo archívu s našimi existujúcimi úrovňami triedy úložiska, čo vám umožní ešte viac znížiť náklady s našim archívom úložiska za najnižšiu cenu.
Object storage Cloud Object Storage C1I1A1

 
 


213 PaaS U1

Cloud Backup


IBM Slovakia
Automatizovaný zálohovací systém na báze multi-tenant založený na agentoch, ktorý poskytuje používateľom metódu zálohovania údajov medzi servermi v jednom alebo viacerých dátových centrách v IBM Cloud. IBM Cloud Backup je podnikové riešenie zálohovania a obnovy po katastrofe, ktoré je k dispozícii pre miestny prístup v globálne rozptýlených dátových centrách. Pomocou IBM Cloud Backup môžete pridať cloudové zálohovanie do ľubovoľného fyzického, virtuálneho alebo hybridného serverového prostredia, využiť možnosti obrazu systému a granulárneho obnovenia a možnosti obnovenia pre odlišný hardvér a naplánovať schémy zálohovania a uchovania podľa vlastných časových rozvrhov alebo podľa denné alebo týždenné predkonfigurované plány podľa potreby. Zálohy sa môžu zameriavať na celé systémy, konkrétne adresáre alebo dokonca na jednotlivé súbory a budú obsahovať spracovanie zmien na úrovni blokov, deduplikáciu údajov a inteligentnú kompresiu za chodu a budú využívať obnovenie systému s bodmi a kliknutiami z centrálnej správy a správy prostredníctvom veľmi intuitívneho webového nástroja z ktoréhokoľvek miesta na svete. Vďaka šifrovaniu typu end-to-end, ktoré je vynútené pre IBM Cloud Backup, sú vaše dáta vždy zabezpečené - od zdroja po trezor a môžu sa podľa potreby škálovať, aby vyhovovali všetkým vašim požiadavkám na záložné pracovné zaťaženie.
Archivácia, backup and disaster recovery Cloud Backup C0I0A0

 
 


214 PaaS U1

Power Servers on Cloud


IBM Slovakia
Projekty virtuálnych serverov Power Systems poskytujú flexibilnú výpočtovú kapacitu pre pracovné zaťaženie Power Systems. Táto ponuka je integrovaná s platformou IBM Cloud pre zriaďovanie na požiadanie a poskytuje bezpečné a škálovateľné virtualizačné prostredie servera postavené na pokročilých funkciách RAS a špičkovom výkone platformy Power Systems.
Výpočtový a aplikáčný hosting Power Servers on Cloud C0I0A0

 
 


215 PaaS U1

Bare Metal Servers


IBM Slovakia
Servery IBM Bare Metal Servers poskytujú výkon, flexibilitu, provisioning na požiadanie a kontrolu. Vyberte si medzi hodinovo alebo mesačne predkonfigurovanými servermi. Svoj server môžete prispôsobiť výberom až štyroch procesorov (4 - 72 jadier). IBM Bare Metal Servers sú dostupné na celom svete, aby ste mohli vytvoriť najlepšie riešenie pre svoje pracovné zaťaženie
Výpočtový a aplikáčný hosting Bare Metal Servers C0I0A0

 
 


216 IaaS U1

Secure Gateway


IBM Slovakia
Služba Secure Gateway poskytuje rýchle, ľahké a bezpečné riešenie na pripojenie zdrojov v chránenom prostredí ku cloudovým zdrojom. Nasadením ľahkého a natívne nainštalovaného klienta Secure Gateway Client môžete nadviazať bezpečné a trvalé spojenie medzi vašim prostredím a cloudom prostredníctvom odchádzajúceho hovoru. Po pripojení klienta môžete bezpečne pripojiť svoje aplikácie a zdroje zadaním ich hostiteľa a portu a vytvoriť tak zodpovedajúce ciele v cloude. Namiesto premostenia svojich prostredí na sieťovej úrovni ako pri tradičnej VPN, ktorá začína úplným prístupom a musí byť obmedzená top down, poskytuje Secure Gateway granulárny prístup iba k prostriedkom, ktoré ste definovali.
Sieťové služby = Networking (including network as a service) Secure Gateway C0I0A0

 
 


231 IaaS U1

IBM Virtuálny Privátny Cloud


IBM Slovakia
VPC je ponuka verejného cloudu, ktorá umožňuje podniku vytvoriť vlastné súkromné cloudové výpočtové prostredie na zdieľanej verejnej cloudovej infraštruktúre. VPC dáva podniku možnosť definovať a riadiť virtuálnu sieť, ktorá je logicky izolovaná od všetkých ostatných nájomcov verejného cloudu, čím vytvára súkromné a bezpečné miesto vo verejnom cloude.
Výpočtový a aplikáčný hosting Virtual DC, VPC; C0I0A0

 
 


232 PaaS U1

IBM Analytics Engine


IBM Slovakia
Vyvíjajte a nasadzujte analytické aplikácie pomocou open source aplikácií Apache Spark a Apache Hadoop. Prispôsobte si klaster pomocou vlastných analytických knižníc a balíkov otvoreného zdroja. Integrácia s IBM Watson Studio alebo aplikáciami tretích strán na odoslanie úloh do klastra.
Analytické nástroje analytika, Analytics, C0I0A0

 
 


233 PaaS U1

IBM Continuous Delivery


IBM Slovakia
Využite Continuous Delivery na automatizáciu zostavení (builds), testov jednotiek, nasadení a i.. Upravujte a push kód pomocou Git Repos a Issue Trackingu a bohatého webového IDE. Vytvorte IBM Toolchains, ktoré umožnia integráciu nástrojov, ktorá podporuje úlohy vývoja, nasadenia a prevádzky.
Cloud manažment Continuous Delivery, CD, C0I0A0

 
 


234 PaaS U1

IBM API Gateway


IBM Slovakia
Ľahko vytvorte proxy API a vlastné API založené na IBM Cloud Functions, aplikáciách Cloud Foundry a tokoch App Connect. Služba API Gateway vám umožňuje bezpečne zdieľať vaše API s ostatnými vývojármi.
Cloud manažment API GW, API Gateway, C0I0A0

 
 


235 PaaS U1

IBM Databáza pre PostgreSQL


IBM Slovakia
PostgreSQL je výkonná, objektovo-relačná databáza s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá je vysoko prispôsobiteľná. Je to databáza bohatá na funkcie s podporou JSON, ktorá vám poskytne to najlepšie zo sveta SQL aj NoSQL. Vďaka Databáza pre PostgreSQL je PostgreSQL ešte lepší tým, že ho spravuje za vás. Medzi funkcie patrí vysoká dostupnosť, automatická orchestrácia zálohovania, automatické škálovanie a odpojené pridelenie úložiska, pamäte RAM a vCPU.
Relačné databázy PostGreSQL C0I0A0

 
 

Vendor_services

U1

IaaS    2
PaaS    14
SaaS    3
 

U2

IaaS    0
PaaS    0
SaaS    0
 

U3

IaaS    0
PaaS    0
SaaS    0